Mine Sınıfları

Mine sınıfları çocuklara güvenli ve eğlenceli bir yuva sunar. Aydınlık ve ferah sınıflarımızda her şey çocuklara uygun olarak ayarlanmıştır. Mine sınıflarında çocuklar yaşıtları ile biraraya gelirken aynı zamanda farklı ülkeden çocuklarla arkadaşlık etme ve farklı kültürleri tanıma imkanı bulurlar. Hem nativ öğretmenlerin hem de yabancı arkadaşlarının sayesinde çocuklar ikinci bir dili etkin şekilde öğrenme deneyimi yaşarlar.

Yaş Grupları

2-6 yaş arası çocukları kabul ettiğimiz okulumuzda, çocuklar yaşlarına uygun gruplara ayrılır. Eğitim programı yaş gruplarına özel, çocukların bireysel ihtiyaçları, ilgi ve yetenekleri göz önünde bulundurularak hazırlanır.
2 Yaş
3 – 4 Yaş
5 – 6 Yaş

Native Öğretmenler

Deneyimli Türk okulöncesi öğretmenlerin rehberliğinde ve native İngilizce öğretmenlerin yardımıyla çocukların kaliteli bir eğitim alması ve mutlu bir gün geçirmesi için özenle çalışıyoruz.

Oyun

“Kuşlar uçar, balıklar yüzer, çocuklar oyun oynar.” G. Landreth
Oynayarak öğreniyoruz, gelişiyoruz…

Bahçe

Mine international ailesi olarak çocukların bahçede geçirdikleri zamana ve bahçe aktivitelerine ayrı bir önem gösteriyoruz. Bahçe oyuncaklarının, kum havuzunun, ağaç ve bitkilerin bulunduğu şirin bahçemizden çocukların tüm yıl boyunca en üst düzeyde faydalanmasına özen gösteriyoruz. Bahçe faaliyetlerimiz aynı zamanda çocukların doğa farkındalığı kazanmasına yardımcı oluyor. Yaşanabilir bir yer küre için çocuklarımıza doğa bilinci aşılamayı görev biliyoruz.

Beslenme

Mevsimsel beslenmenin sağlımızı ve doğayı korumak için çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bunun için çocuklarımıza mevsiminde yetişen sebze ve meyveler ile sağlıklı bir menü hazırlıyoruz. Çocuklarımıza sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmaya çalışıyoruz.

Tüm yemekleri okulumuzda hijyen koşullarına uygun hazırlıyor ve servis ediyoruz.

 

Öğünler

Tüm Gün:

Sabah kahvaltısı

Öğle yemeği

İkindi kahvaltısı

Yarım Gün:

Sabah kahvaltısı

Öğle yemeği